Hakkımızda

 

"ZİRVE E-TİCARET VE PAZARLAMA LTD. ŞTİ." satışlarını internet üzerinden Modaninnabzi.com adı ile sürdürmektedir.

 

Modaninnabzi.com e-ticaret sitesinden yapacağınız alışverişlerinize ait ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz PAYTR ile doğrudan , SMS güvenlikli 3D veya SSL korumalı şifrelenmiş iletişim güvenlikli altyapısı ile yapmaktadır.

 

Güvenli Alışveriş

 

Modaninnabzi.com , veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Modaninnabzi.com ’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Modaninnabzi.com , online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.

 

Ürün Kalitesi

 

Satılan ürünlerin kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarf edilmektedir. Satılan Ürünler özenle paketlenip siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

 

Markalar

 

Sitemizde yer alan tüm markalar, kazanılan ve hak edilen bayilerden temin edilmektedir. Ayrıca sitede yer alan markalardan bazıları Modaninnabzi.com tarafından yaratılan özgün markalar da olabilir.

 

Üyelerimiz için güvenli alışveriş

 

Üyelerimiz için güvenli alışveriş hizmet anlayışını merkezine koyan Modaninnabzi.com , müşteri hizmetleri aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

 

Modaninnabzi.com ’dan almış olduğunuz ürünün değişimini isterseniz 7 gün içinde göndermeniz gerekir. Arızalı veya ayıplı ürünlerin iadelerinin kargo masrafları Modaninnabzi.com 'a aittir. İade koşulları dahilindeki şartlara uygun olarak İade ettiğiniz ürün için ödemiş olduğunuz tutardan kargo ve diğer giderler kesilerek ödediğiniz miktarı iade olarak alırsınız.

 

Saygılarımızla,

Modaninnabzi.com ekibi.

Çerez Kullanımı